Tylko do końca wakacji pobierz bezpłatnie e-booka ,,Czy w ogóle potrzebujesz Lean Management?"
Pobierz

Stworzymy Plan Transformacji Cyfrowej, dzięki któremu uzyskasz dofinansowanie

Jeśli potrzebujesz Planu Transformacji Cyfrowej, który będzie zgodny z wymogami, a dodatkowo zależy Ci na czasie to jesteś 
w dobrym miejscu.

,,Chcę uzyskać dotację,
a mapa jest koniecznym warunkiem”

Zrealizowaliśmy 15 Planów Transformacji Cyfrowej, 
z czego 100% z nich zostało przyjętych przez operatorów dotacji, 
co daje Ci pewność, że spełnisz konieczne wymagania, by otrzymać dofinansowanie.

plan w 14 dni

Gotowy Plan Transformacji w 14 dni

Wiemy, że zależy Ci na czasie, bo Plan Transformacji jest podstawą, na której pisze się wniosek. W ciągu 5 dni od twojego zapytania jesteśmy w stanie pojawić się u Ciebie na zakładzie, żeby przeprowadzić audyt technologiczny i rozpocząć pracę. Od tej wizyty potrzebujemy jedynie 7 dni roboczych na oddanie Ci Planu Transformacji.

koszt

Ile kosztuje Plan
Transformacji Cyfrowej?

Plan Transformacji Przedsiębiorstwa zależy od liczby procesów, ale ceny zaczynają się od 22 tysięcy złotych netto i nie przekraczają 50 tysięcy złotych netto, co jest kwotą konkurencyjną na rynku i wynika z naszego szerokiego doświadczenia w tym zakresie.

pewność terminu

Czy mam pewność, że dostarczycie mapę na czas?

Wiemy, że zależy Ci na czasie, bo Plan Transformacji jest podstawą, na której pisze się wniosek. W ciągu 5 dni od twojego zapytania jesteśmy w stanie pojawić się u Ciebie w zakładzie, żeby przeprowadzić audyt technologiczny i rozpocząć pracę. Od tej wizyty potrzebujemy jedynie 7 dni roboczych na oddanie Ci Planu Transformacji.

realna wartość

Czy Plan będzie miał realną wartość oprócz dofinansowania?

Tak! Częścią Planu Transformacji Cyfrowej jest audyt technologiczny, który dogłębnie analizuje Twoją organizację. To oznacza, że stworzony przez nas Plan wniesie realną wartość w rozwój Twojej organizacji.

twoje potrzeby

Czy plan ujmie moje realne potrzeby?

Pracowaliśmy z ponad tysiącem firm produkcyjnych, przez co doskonale rozumiemy, że realne potrzeby często odbiegają od warunków przyznawania dofinansowania. Najważniejsze jest dla nas ustalenie Twoich potrzeb, by Plan Transformacji ujmował pozycje, których realnie potrzebujesz.

Pobierz przykładowy Plan Transformacji Cyfrowej

zespół

Kto będzie odpowiedzialny
za stworzenie 
Planu Transformacji?

Założyciel Instytutu
Doskonalenia Produkcji

Doradca biznesowy, trener, twórca strategii rozsądnego zarządzania procesami produkcyjnymi Good Sense Management. Założyciel Instytutu Doskonalenia Produkcji. Autor bestsellera wydawnictwa OnePress w 2017 roku „Lean Management po Polsku. 11,5 powodu, dlaczego zmiana się nie udaje” oraz 4 innych książek, w tym „Jeśli nie Lean, to co? Good Sense Management”.

Najczęściej zadawane pytania

Czy Plan Transformacji Cyfrowej to jest to 
samo co Mapa Drogowa Cyfrowej Transformacji?
Dlaczego warto wykonać Plan Transformacji Cyfrowej właśnie z Wami?
Czym jest Mapa Drogowa Cyfrowej Transformacji?
Jaki horyzont czasowy obejmuje Plan Transformacji Cyfrowej?
Ile kosztuje przygotowanie Planu Transformacji Cyfrowej?
wiedza

Zobacz książki Tomasza Króla

tomasz król

Ekspert zarządzania zmianą

Na co dzień współpracuje z przedsiębiorcami, właścicielami firm 
i dyrektorami produkcji nad generowaniem oszczędności w ich procesach. Tomasz Król ma na swoim koncie szereg spektakularnie poprowadzonych projektów. Z jednym z klientów uzyskał wynik 9 milionów złotych zaoszczędzonych w skali roku, z innym ponad 2,5 miliona wpierając go podczas 6 miesięcy trwania projektu wdrożeniowego.

BEZPŁATNA KONSUltACJA

Początkiem naszej współpracy jest rozmowa

Przekaż kontakt do siebie w tym formularzu. Następnie umówimy się na bezpłatną konsultację, która trwa około 30 minut. Podczas niej omówimy problemy i wyzwania, z jakimi się mierzysz. Wyznaczymy główne cele, z którymi możemy pomóc. Po rozmowie przedstawimy plan Warsztatu Zerowego, który jest początkiem naszej współpracy.

Dziękujemy. Do 15 minut na Twojej skrzynce powinien pojawić się mail z linkiem do umówienia spotkania. Nie chcesz czekać? Umów spotkanie teraz: Umawiam spotkanie
Spróbuj ponownie. Coś poszło nie tak.

Pracujemy z firmami 
w całej Polsce

referencje

Co mówią klienci?

Współpracę z firmą doradczą Instytut Doskonalenia Produkcji (IDP) rozpoczęliśmy, mając na uwadze optymalizację procesów produkcyjnych w naszej firmie. W ramach posiadanych struktur nie byliśmy w stanie zwiększyć wydajności i poprawić wydolności procesu produkcji. Proces przygotowawczy, zarządzanie  zapasami, oraz przepływ informacji, też były procesami dla nas kluczowymi.
Po odbyciu rozmów z kilkoma oferentami z branży Lean, dokonaliśmy wyboru IDP (...).  Konsultanci, z którymi współpracowaliśmy byli bardzo rzetelni, dobrze przygotowani i pozytywnie odbierani w firmie. Potrafili zaszczepić chęć wdrażania zmian oraz podnieść świadomość całej firmy, że watro się doskonalić. Efekty prowadzonych niemal przez rok prac, widoczne są gołym okiem, a wymierne rezultaty, zachęcają do dalszych usprawnień. (...).

Jerzy Księżyk

Członek Zarządu, Dyrektor Działu Przygotowania Produkcji

Współpracę z Instytutem Doskonalenia Produkcji rozpoczęliśmy aby zoptymalizować zarówno nasze procesy bezpośrednio produkcyjne, jak i procesy wpływające na działanie produkcji. Procesem, na którego podniesieniu wydajności najbardziej nam zależało był proces mieszania nawozów sypkich. Kiedy startowaliśmy z projektem produkcja wynosiła 14 porcji nawozu na zmianę. Po wdrożeniu działań mających na celu zmianę organizacji pracy wynik ten zwiększyliśmy do 24 porcji nawozu na zmianę. Dzięki tej współpracy zmieniliśmy podejście do postrzegania procesu i widzimy potencjał na zwiększenie wydajności produkcji o kolejne porcje nawozu. Dzięki systematycznemu podejściu IDP do problemów i rozkładaniu ich na czynniki pierwsze okazało się, że problemy nie do przeskoczenia udaje się pokonać. (...)

Konrad Karpiński

Dyrektor produkcji

Współpracę z firmą VERBiS rozpoczęliśmy w roku 2006. Od tego czasu konsultanci i  trenerzy firmy przeprowadzili w naszej firmie kilka projektów doradczych i szkoleniowych. Miały one na celu wdrożenie konkretnych rozwiązań ukierunkowanych na poprawę efektywności produkcji Firma była także odpowiedzialna za przeszkolenie naszej załogi z tematu pracy standaryzowanej. (...) Rozwiązania proponowane przez VERBiS zostały przeniesione także na inne obszary i wydziały w naszym zakładzie. Konsultanci firmy wykazują się samodzielnością, dobrą organizacją, a także zaangażowaniem i, co bardzo ważne, potrafią przekonać naszych pracowników do wprowadzanych zmian i nowoczesnego myślenia w kategoriach eliminacji strat. Współpraca z firmą kontynuowana jest również obecnie. Zdecydowanie współpraca z firmą doradczą VERBiS przynosi oczekiwane efekty i godna jest polecenia.

Rafał Lechowski

Dyrektor zakładu

Poznaj nasz zespół

Tomasz Król

Założyciel Instytutu Doskonalenia Produkcji. Wizjoner, twórca, inspirator.

Ewa Król

Koordynator działu marketingu i administarcji.

Grzegorz Moj

Konsultant prowadzący Good Sense Management.

Maciej Pawłowski

Konsultant prowadzący Good Sense Management, koordynator projektów wdrożeniowych.

Alicja Domachowska

Konsultantka i trenerka ds. strategii rozwoju procesów produkcyjnych. Ma ponad 20 lat doświadczenia w seminariach/szkoleniach doskonalących w obszarze wytwarzania i produkcji w różnych sektorach przemysłu.
etapy planu

Etapy przygotowywania
planu transformacji.

1. Ankieta
samooceny

Samodzielne (lub z naszą pomocą) wypełnienie ankiety samooceny – skan ADMA. Jest to narzędzie do pogłębionej analizy poziomu zaawansowania przedsiębiorstwa produkcyjnego.

2. Wizyta w zakładzie

Wizyta w zakładzie produkcyjnym eksperta przygotowującego mapę drogową transformacji cyfrowej

3. Analiza

Analiza stanu obecnego oraz możliwych do wdrożenia rozwiązań wraz z zespołem ekspertów hubu cyfrowego Smart Secure Networks. Jest to organizacja posiadająca akredytację do sporządzania planów gotowości cyfrowej.

4. Projekt mapy

Opracowanie projektu mapy 
w formie tekstowej zgodnie 
z wytycznymi konkursu dofinansowania

5. Weryfikacja

Spotkanie zdalne, weryfikacja projektu mapy

6. Poprawki i przekazanie

Nanoszenie poprawek i uzupełnień, przekazanie gotowej mapy drogowej drogą pocztową

Pewny wybór w doskonaleniu
produkcji MŚP

1000 + firm

w których wprowadziliśmy zmianę

100+ branż

które 
poznaliśmy od podszewki

20+ lat

działalności na
 rynku doskonalenia produkcji

nasze atuty

Dlaczego Instytut Doskonalenia Produkcji?

Jesteśmy pewnym wyborem

Współpracując z IDP, pracujesz z pionierami w swojej dziedzinie.
To my jesteśmy odpowiedzialni w ogromnym stopniu 
za wypromowanie podejścia Lean w Polsce. 
Jesteśmy ekspertami i dzielimy się wiedzą: posiadamy platformę wiedzy, nagrywamy podcast, piszemy książki 
i prowadzimy bloga. IDP to PEWNY wybór.1000 firm, 
ponad 100 branż

Jesteśmy skuteczni i mamy na to dowody w postaci referencji, 20 lat doświadczenia, pracy w ponad 1000 firmach, w ponad 100 branżach. Posiadamy rekomendacje od firm z całej Polski  i nie tylko, co daje Ci pewność, że dowieziemy ustalone cele.

Jesteśmy konkurencyjni cenowo

IDP jest pewnym wyborem, co wcale nie znaczy że drogim! Dzięki temu, że jesteśmy wyjątkowo dobrze poukładaną firmą, ceny naszych usług są konkurencyjne cenowo. To sprawia, że pracujesz z solidną firmą, a koszty Cię nie przytłoczą.

Pracujemy z firmami MŚP

Właściciele małych firm boją się, że będzie za drogo, albo że nasza firma nie jest w stanie pracować z małymi firmami. Nastawiamy się głównie na firmy MŚP, a nasze rozwiązania są wyjątkowo konkurencyjne cenowo. Sami wyznajemy filozofię Lean, co pozwoliło nam na tyle odchudzić firmę, by klient nie musiał płacić za nasze biuro czy nieefektywne procesy. To daje Ci pewność, że płacisz dokładnie za to, co przynosi Ci wartość.

Nawet 100% Success Fee

Klienci obawiają się, że projekt się nie uda, a pieniądze pójdą w błoto. My jesteśmy pewni swoich rozwiązań, dlatego możemy zaproponować współpracę nawet do 100% succes fee. To gwarancja, że osiągniemy ważne dla Ciebie cele lub nic nie zapłacisz!
Nie trzymamy się kruczków w umowie

Klienci boją się, że będą płacić za coś, czego nie potrzebują, dlatego że wiąże ich umowa. My jesteśmy nastawieni na dawanie Ci wartości, a umowa stanowi dla nas wyłącznie ramy współpracy, a nie coś co mielibyśmy wykorzystywać na własną korzyść. Na bieżąco dopasowujemy działania do Twoich potrzeb, ponieważ zależy nam na Twoich celach.

Własna koncepcja doskonalenia produkcji

Pudełkowe rozwiązania takie jak "Wdrożymy Panu Lean", często nie działają ze względu na specyfikę firmy i branży. My stworzyliśmy własną koncepcję doskonalenia produkcji o nazwie Good Sense Management, która wykorzystuje czołowe metody i narzędzia w zakresie doskonalenia produkcji. Nasze podejście bazuje na naszym 20-letnim doświadczeniu, podczas którego wprowadziliśmy z sukcesem zmiany w ponad tysiącu polskich firm.

Brak zobowiązania

Stosujemy proste zamówienie jednostronnicowe zamiast skomplikowanej umowy, bez długiego okresu wypowiedzenia. To daje ci pewność, że możesz zrezygnować kiedy tylko chcesz, jeśli uznasz to za stosowne.

Analizujemy całą organizację

Często jedna zmiana w firmie wpływa negatywnie na inne obszary, dlatego my analizujemy i patrzymy na wszystkie procesy w firmie. Jesteśmy w stanie wskazać, jakie będą konsekwencje zmian, a to daje ci pewność, że nic cię nie zaskoczy.
bezpośredni kontakt

Odezwij się bezpośrednio!

Jeśli z jakiegoś powodu nie chcesz korzystać z formularza, możesz odezwać się do nas bezpośrednio. Zadzwoń lub napisz, by umówić bezpłatną konsultację.