Tylko do końca wakacji pobierz bezpłatnie e-booka ,,Czy w ogóle potrzebujesz Lean Management?"
Pobierz

Szkolenia otwarte

Skuteczny planista
Szkolenie otwarte
1999 zł/netto
Poznaj sprawdzone sposoby na podejmowanie skutecznych decyzji w planowaniu produkcji, by nie popełniać kosztownych błędów. Niezbędne minimum teorii i mnóstwo praktyki, które zastosujesz od razu, planując produkcję – i co najważniejsze, od razu będziesz mieć wyniki!
18.09-22.09.2024
Skuteczny park maszynowy
Szkolenie otwarte
Praktyczne warsztaty oparte na specjalnie przygotowanych ćwiczeniach, które nie tylko pokażą Ci jak zastosować elementy TPM, ale także od razu nauczą Cię odnosić wiedzę do Twojego procesu i maszyn.
Zapytaj o najbliższy termin szkolenia
Train The Lean Trainer
Szkolenie otwarte
999 zł/netto
Szkolenie dla trenerów wewnętrznych, koordynatorów wdrożeń oraz lean managerów, którzy chcą nauczyć się skutecznie prowadzić szkolenia! Zarówno dla tych, którzy zaczynają, jak i dla trenerów, którzy chcą doskonalić swoje umiejętności trenerskie!
Zapytaj o najbliższy termin szkolenia
Skuteczna komunikacja
Szkolenie otwarte
1219 zł/netto
Jak grać do jednej bramki? Poprawa komunikacji, motywacji i realizacji celów zaledwie w 4 tygodnie! Poznaj formułę, strategię i niezawodne narzędzie, które działa w każdym procesie.
Zapytaj o najbliższy termin szkolenia
Podstawy TWI
Szkolenie otwarte
1980 zł/netto
Szkolenie dla trenerów wewnętrznych, koordynatorów wdrożeń, lean managerów oraz liderów zmian, którzy chcą nauczyć się skutecznie prowadzić szkolenia stanowiskowe tak, by móc jak najefektywniej przekazać swoją wiedzę! Zarówno dla tych, którzy zaczynają jak i dla tych, którzy z powodzeniem stosują elementy TWI!
Zapytaj o najbliższy termin szkolenia

Dlaczego szkolenia z IDP?

1000 + firm

w których wprowadziliśmy zmianę

100+ branż

które 
poznaliśmy od podszewki

20+ lat

działalności na
 rynku doskonalenia produkcji

referencje

Opinie o naszych szoleniach

31 marca 2020 mieliśmy zaplanowane warsztaty z podstaw zarządzania produkcją dla 10 osób Działu Badawczo Rozwojowego DSR SA. Z uwagi na aktualne uwarunkowania, przeprowadzenie warsztatów w naszym biurze było niemożliwe. Oczywiście w pierwszym momencie chcieliśmy przełożyć warsztaty, ale Tomek zaproponował przeprowadzenie spotkania zdalnie wykorzystując platformę Zoom. Po krótkim namyśle przystaliśmy na propozycję i zdecydowanie było warto! Świetnie przeprowadzone szkolenie, potężna dawka wiedzy i interaktywna współpraca między uczestnikami zrobiła na nas duże wrażenie. Jeżeli ktoś ma jeszcze wątpliwości co możliwości prowadzenia warsztatów online, to zapewniam, że szkolenia zdalne mogą być równie interesujące jak warsztaty przeprowadzone lokalnie, a przy tym także efektywne! Dzięki Tomek, to był naprawdę świetny dzień!

Jerzy Księżyk

Członek Zarządu, Dyrektor Działu Przygotowania Produkcji

Współpracę z Instytutem Doskonalenia Produkcji rozpoczęliśmy aby zoptymalizować zarówno nasze procesy bezpośrednio produkcyjne, jak i procesy wpływające na działanie produkcji. Procesem, na którego podniesieniu wydajności najbardziej nam zależało był proces mieszania nawozów sypkich. Kiedy startowaliśmy z projektem produkcja wynosiła 14 porcji nawozu na zmianę. Po wdrożeniu działań mających na celu zmianę organizacji pracy wynik ten zwiększyliśmy do 24 porcji nawozu na zmianę. Dzięki tej współpracy zmieniliśmy podejście do postrzegania procesu i widzimy potencjał na zwiększenie wydajności produkcji o kolejne porcje nawozu. Dzięki systematycznemu podejściu IDP do problemów i rozkładaniu ich na czynniki pierwsze okazało się, że problemy nie do przeskoczenia udaje się pokonać. (...)

Konrad Karpiński

Dyretor produkcji

Współpracę z firmą VERBiS rozpoczęliśmy w roku 2006. Od tego czasu konsultanci i  trenerzy firmy przeprowadzili w naszej firmie kilka projektów doradczych i szkoleniowych. Miały one na celu wdrożenie konkretnych rozwiązań ukierunkowanych na poprawę efektywności produkcji Firma była także odpowiedzialna za przeszkolenie naszej załogi z tematu pracy standaryzowanej. (...) Rozwiązania proponowane przez VERBiS zostały przeniesione także na inne obszary i wydziały w naszym zakładzie. Konsultanci firmy wykazują się samodzielnością, dobrą organizacją, a także zaangażowaniem i, co bardzo ważne, potrafią przekonać naszych pracowników do wprowadzanych zmian i nowoczesnego myślenia w kategoriach eliminacji strat. Współpraca z firmą kontynuowana jest również obecnie. Zdecydowanie współpraca z firmą doradczą VERBiS przynosi oczekiwane efekty i godna jest polecenia.

Rafał Lechowski

Dyretor zakładu

Pewny wybór w doskonaleniu
produkcji MŚP

1000 + firm

w których wprowadziliśmy zmianę

100+ branż

które 
poznaliśmy od podszewki

20+ lat

działalności na
 rynku doskonalenia produkcji

BEZPŁATNA KONSUltACJA

Początkiem naszej współpracy jest rozmowa

Przekaż kontakt do siebie w tym formularzu. Następnie umówimy się na bezpłatną konsultację, która trwa około 30 minut. Podczas niej omówimy problemy i wyzwania, z jakimi się mierzysz. Wyznaczymy główne cele, z którymi możemy pomóc. Po rozmowie przedstawimy plan Warsztatu Zerowego, który jest początkiem naszej współpracy.

Dziękujemy. Do 15 minut na Twojej skrzynce powinien pojawić się mail z linkiem do umówienia spotkania. Nie chcesz czekać? Umów spotkanie teraz: Umawiam spotkanie
Spróbuj ponownie. Coś poszło nie tak.