Tylko do końca wakacji pobierz bezpłatnie e-booka ,,Czy w ogóle potrzebujesz Lean Management?"
Pobierz

Skuteczny park maszynowy

Naucz się skutecznie zarządzać parkiem maszynowym i przestań tracić czas i nerwy na kosztowne przestoje.

Praktyczne warsztaty oparte na specjalnie przygotowanych ćwiczeniach, które nie tylko pokażą Ci jak zastosować elementy TPM, ale także od razu nauczą Cię odnosić wiedzę do Twojego procesu i maszyn

Panuje przekonanie, że przestojów na produkcji nie można zaplanować. A awarii to już w ogóle nikt nie jest w stanie przewidzieć. To powoduje, że w rzeczywistości nie potrafisz zagwarantować działowi produkcji dostępności maszyn jakiej od Ciebie oczekują.

Kosztuje Cię to zapewne wiele nerwów i niepotrzebnych dyskusji. A jeśli powiemy Ci, że nie tylko przestoje, ale nawet awarie można przewidzieć? Jeśli chcesz nauczyć się wyciągać wnioski z codziennej pracy z maszynami, poznać ograniczenia swojego parku maszynowego i dzięki temu zapewnić ciągłość produkcji to te warsztaty są na pewno dla Ciebie!

Czas trwania

Warsztaty odbywają się w godzinach 9-19 (D1) i 9-15 (D2)

Data szkolenia

Zapytaj o najbliższy wolny temin

Trenerzy szkolenia

Tomasz Król, Wiesław Białoń

Dla kogo jest przygotowane szkolenie?

KADRY ZARZĄDZAJĄCEJ I WŁAŚCICIELI FIRM

by jasno zdefiniować cele Utrzymania Ruchu dla lepszej efektywności procesu, by móc zarządzać procesem Utrzymania Ruchu i mieć kontrolę nad ciągłością pracy produkcji

KIEROWNIKÓW UTRZYMANIA RUCHU

by dokładnie dowiedzieć się, jakie zasoby posiada park maszynowy, jak odpowiednio je skategoryzować i jak planować  przestoje, by zapewnić ciągłość produkcji

LIDERÓW USPRAWNIEŃ I KIEROWNIKÓW PRODUKCJI

by nauczyć się dobrze komunikować z działem UR i dokładnie zdefiniować odpowiedzialność za wspólne powodzenie wdrażania TPM

Trenerzy szkolenia

Tomasz Król
Founder & CEO
Doradca biznesowy, trener, twórca strategii rozwoju procesów produkcyjnych, certyfikowany doradca zdroworozsądkowego zarządzania procesami wg. Teorii Ograniczeń Goldratta, założyciel Instytutu Doskonalenia Produkcji. Autor bestsellera wydawnictwa OnePress w 2017 roku "Lean Management po Polsku. 11,5 powodu, dlaczego zmiana się nie udaje." Ekspert zarządzania zmianą, twórca, inspirator. Na co dzień współpracuje z przedsiębiorcami, właścicielami firm i dyrektorami produkcji nad generowaniem oszczędności w ich procesach.
Wiesław Białoń
Engineering Manager
Master Black Belt w komórce Fiat Production System. Przepracował ponad 42 lata, w tym 37 w Fiat Auto Poland (FAP) oraz w Fabryce samochodów Małolitrażowych (FSM) w Tychach. Współtwórca modelu zarządzania Fiat Production System w oparciu o system World Class Manufacturing, koordynator w latach 1996 – 2006 modelu zarządzania w oparciu o Total Productive Maintenance i TQM.

Program szkolenia

Warsztaty odbywają się w godzinach 9-19 (D1) i 9-15 (D2). Podczas trwania warsztatów trenerzy będą skupiać się na przekazaniu wiedzy potrzebnej do efektywnego wykorzystania maszyn, a zagadnienia, jakie zrealizują to:

Dzień I
Dzień II

Nie zostaniesz bez żadnej odpowiedzi

Jeśli jesteś dyrektorem technicznym, odpowiadasz za Utrzymanie Ruchu w przedsiębiorstwie lub masz swoją własną firmę i chcesz dowiedzieć się, czego dokładnie powinieneś oczekiwać, by zapewnić maksymalną dostępność maszyn, to właśnie na tych warsztatach dowiesz się, co dokładnie możesz zrobić, by podnieść efektywność całego przedsiębiorstwa. Nie zostaniesz bez żadnej odpowiedzi. Ze szkolenia wyjdziesz z gotowym planem działań dla Twojej firmy – nasi praktycy prowadzący szkolenie zadbają o to, by czas zainwestowany w naukę zwrócił się szybko po powrocie do firmy!

Meeting

Poznaj opinie uczestników
o naszych szkoleniach!

Warsztaty odbywają się w godzinach 9-19 (D1) i 9-15 (D2). Podczas trwania warsztatów trenerzy będą skupiać się na przekazaniu wiedzy potrzebnej do efektywnego wykorzystania maszyn, a zagadnienia, jakie zrealizują to:

Skuteczny Planista - świetnie z organizowane szkolenie, duża porcja przekazanej wiedzy poparta doświadczeniem Tomka w pracy na produkcji. Sposób przekazywania wiedzy, warsztaty praktyczne, wymiana poglądów, case studies, burza mózgów ... i ogólna konkluzja ile jeszcze można i trzeba zrobić. Świetny jesienny czas w Katowicach. Dostana książka Tomka "Lean management po polsku " przeczytana na trasie KATOWICE - POZNAŃ, zakończona już do poduszki 10 km dalej :) Można? Jak widać można :)

Anna Kasprowcz

Senior Sales Specialist w H.CEGIELSKI-POZNAŃ S.A.

Poznałem Tomasza i wiem, że inaczej postrzega Lean niż większość firm czy organizacji świadczących usługi "wdrożenia Lean" . Śledzę jego aktywność i jego podejście jest mi bardzo bliskie.

Maciej Byrwa

Dyrektor zakładu w Global Cosmed S.A.

Pan Tomasz organizował u nas w firmie szkolenia z zakresu LEAN biuro. Polecam metody Pana Tomasza, zainspirował całą ekipę i proces pozytywnych zmian już się rozpoczął.

Robert Willisch

Prezes zarządu w Willisch

Poznaj firmy, które wspieraliśmy w ich strategiach zmiany i poprawy ich procesów produkcyjnych i usługowych

Company logo
Company logo
Company logo

Inne szkolenia w naszej ofercie

Skuteczny planista
Szkolenie otwarte
1999 zł/netto
Poznaj sprawdzone sposoby na podejmowanie skutecznych decyzji w planowaniu produkcji, by nie popełniać kosztownych błędów. Niezbędne minimum teorii i mnóstwo praktyki, które zastosujesz od razu, planując produkcję – i co najważniejsze, od razu będziesz mieć wyniki!
18.09-22.09.2024
Train The Lean Trainer
Szkolenie otwarte
999 zł/netto
Szkolenie dla trenerów wewnętrznych, koordynatorów wdrożeń oraz lean managerów, którzy chcą nauczyć się skutecznie prowadzić szkolenia! Zarówno dla tych, którzy zaczynają, jak i dla trenerów, którzy chcą doskonalić swoje umiejętności trenerskie!
Zapytaj o najbliższy termin szkolenia
Skuteczna komunikacja
Szkolenie otwarte
1219 zł/netto
Jak grać do jednej bramki? Poprawa komunikacji, motywacji i realizacji celów zaledwie w 4 tygodnie! Poznaj formułę, strategię i niezawodne narzędzie, które działa w każdym procesie.
Zapytaj o najbliższy termin szkolenia
Meeting
Podstawy TWI
Szkolenie otwarte
1980 zł/netto
Szkolenie dla trenerów wewnętrznych, koordynatorów wdrożeń, lean managerów oraz liderów zmian, którzy chcą nauczyć się skutecznie prowadzić szkolenia stanowiskowe tak, by móc jak najefektywniej przekazać swoją wiedzę! Zarówno dla tych, którzy zaczynają jak i dla tych, którzy z powodzeniem stosują elementy TWI!
Zapytaj o najbliższy termin szkolenia
BEZPŁATNA KONSUltACJA

Początkiem naszej współpracy jest rozmowa

Przekaż kontakt do siebie w tym formularzu. Następnie umówimy się na bezpłatną konsultację, która trwa około 30 minut. Podczas niej omówimy problemy i wyzwania, z jakimi się mierzysz. Wyznaczymy główne cele, z którymi możemy pomóc. Po rozmowie przedstawimy plan Warsztatu Zerowego, który jest początkiem naszej współpracy.

Dziękujemy. Do 15 minut na Twojej skrzynce powinien pojawić się mail z linkiem do umówienia spotkania. Nie chcesz czekać? Umów spotkanie teraz: Umawiam spotkanie
Spróbuj ponownie. Coś poszło nie tak.