Tylko do końca wakacji pobierz bezpłatnie e-booka ,,Czy w ogóle potrzebujesz Lean Management?"
Pobierz

Train the lean trainer

Szkolenie dla trenerów wewnętrznych, koordynatorów wdrożeń oraz lean managerów, którzy chcą nauczyć się skutecznie prowadzić szkolenia! Zarówno dla tych, którzy zaczynają, jak i dla trenerów, którzy chcą doskonalić swoje umiejętności trenerskie!

Train the lean trainer

Czy wiesz, że najlepszą formą ciągłego doskonalenia procesów jest posiadanie trenera wewnętrznego w firmie? Nie trzeba go od razu zatrudniać, można odpowiednio przygotować osobę, która i tak działa w zakresie lean management u Ciebie w firmie. Lub wybrać taką osobę i odpowiednio przeszkolić. Problem zwykle polega na tym, że trudno jest opanować sztukę prowadzenia szkoleń w krótkim czasie.

Tak naprawdę jest to niepotrzebne, drogie i czasochłonne, by skutecznie prowadzić szkolenia z jednej wybranej tematyki. Ponieważ trenerzy IDP każdego miesiąca prowadzą po kilka takich szkoleń, doskonale wiedzą, że jest tylko kilka elementów szkolenia, na których trzeba się skupić i których trzeba się nauczyć, by z powodzeniem prowadzić skuteczne i motywujące do działania szkolenia wewnątrz swojej organizacji. Teraz, kiedy nasi klienci zwrócili nam uwagę na tę potrzebę, postanowiliśmy podzielić się naszą wiedzą i przygotować trenerów wewnętrznych w firmach, w których prowadzimy projekty wdrożeniowe.

Udział w szkolniu

Jeżeli chcesz wziąć udział w takim szkoleniu, dajemy Ci niepowtarzalną szansę dołączenia do szkolenia, poznania nas i podejrzenia, jak pracujemy i jak szkolimy trenerów wewnętrznych. Przy okazji samemu ucząc się.Byś mógł jak najefektywniej pracować na szkoleniu, otrzymasz od nas specjalny zeszyt ćwiczeń. Pracując z nim podczas szkolenia będziesz dokładnie notował i planował swoją strategię tak, byś od razu po szkoleniu mógł zacząć działać! Dodatkowo otrzymasz od nas przykładowy program szkolenia z zagadnień lean management oraz przykładową prezentację!Jesteśmy pewni, że to szkolenie jest niesamowicie potrzebne Twojej organizacji i Ty też to wiesz, dlatego rozważasz udział w nim. Pytanie tylko, czy zapiszesz się już dziś?

Co zyskasz dzięki szkoleniu?

Dowiesz się, jakie cechy ma skuteczne szkolenie
Poznasz metodę tworzenia naprawdę potrzebnych Twojej firmie szkoleń
Dowiesz się, jakie są metody szkoleniowe i jak z nich korzystać, by maksymalnie zachęcić do działania
Nauczysz się tworzyć materiały, które po szkoleniu z pewnością nie trafią na półkę
Poznasz gry symulacyjne pozwalające zrozumieć narzędzia i sens wdrażania lean management
Dowiesz się, jak zbudować swój autorytet wśród kolegów, by móc skutecznie prowadzić szkolenia
Zeszyt ćwiczeń trenera - materiały z wszystkimi potrzebnymi wskazówkami trenerskimi
Sprawdzone metody i konkretna wiedza, za którą inni płacą dużo pieniędzy

Tomasz Król

Szkoli i występuje publicznie od 1994 roku. Swoje doświadczenie buduje w oparciu o praktykę prowadzenia szkoleń, a także kursy i szkolenia takie jak Szkoła Trenerów  MATRIK, Akademia Trenerów i Mówców Adama Grzesika czy kursy TJ Walkera. Wykłada(ł) na 6 uczelniach, a jego zajęcia należą do tych najlepiej zapamiętanych. Mówi z wielką pasją i skutecznie nią zaraża. Dodatkowo, po każdym szkoleniu motywuje i zachęca do działania! Jest autorem czterech entuzjastycznie przyjętych książek: "Lean Management po polsku", "Zegar rozwiązywania problemów", "Lean. Droga do minimalizmu" i "Czy w ogóle potrzebujesz lean management?"

Poznaj opinie uczestników
o naszych szkoleniach!

Warsztaty odbywają się w godzinach 9-19 (D1) i 9-15 (D2). Podczas trwania warsztatów trenerzy będą skupiać się na przekazaniu wiedzy potrzebnej do efektywnego wykorzystania maszyn, a zagadnienia, jakie zrealizują to:

Skuteczny Planista - świetnie z organizowane szkolenie, duża porcja przekazanej wiedzy poparta doświadczeniem Tomka w pracy na produkcji. Sposób przekazywania wiedzy, warsztaty praktyczne, wymiana poglądów, case studies, burza mózgów ... i ogólna konkluzja ile jeszcze można i trzeba zrobić. Świetny jesienny czas w Katowicach. Dostana książka Tomka "Lean management po polsku " przeczytana na trasie KATOWICE - POZNAŃ, zakończona już do poduszki 10 km dalej :) Można? Jak widać można :)

Anna Kasprowcz

Senior Sales Specialist w H.CEGIELSKI-POZNAŃ S.A.

Poznałem Tomasza i wiem, że inaczej postrzega Lean niż większość firm czy organizacji świadczących usługi "wdrożenia Lean" . Śledzę jego aktywność i jego podejście jest mi bardzo bliskie.

Maciej Byrwa

Dyrektor zakładu w Global Cosmed S.A.

Pan Tomasz organizował u nas w firmie szkolenia z zakresu LEAN biuro. Polecam metody Pana Tomasza, zainspirował całą ekipę i proces pozytywnych zmian już się rozpoczął.

Robert Willisch

Prezes zarządu w Willisch

Oto, co otrzymujesz w ramach warsztatów

Warsztaty odbywają się codziennie, 5 dni pod rząd w godzinach od 11:00 do 13:00

Cena szkolenia
999 zł

Cena szkolenia jest podana w kwocie netto. Należy do niej  doliczyć 23% VAT.

+ Bonusy

Dowolną, wybraną ksiązkę Tomasza Króla w wybranym przez siebie formacie (papier, e-book lub audiobook) by pogłębiać swoją wiedzę

E-book „Czy w ogóle potrzebujesz Lean Management?” z gotowym narzędziem analizy procesowej do wykorzystania w Twoim procesie

Dowiedz się, jak możemy poprawić proces twojej produkcji

Poznaj firmy, które wspieraliśmy w ich strategiach zmiany i poprawy ich procesów produkcyjnych i usługowych

Company logo
Company logo
Company logo

Inne szkolenia w naszej ofercie

Skuteczny planista
Szkolenie otwarte
1999 zł/netto
Poznaj sprawdzone sposoby na podejmowanie skutecznych decyzji w planowaniu produkcji, by nie popełniać kosztownych błędów. Niezbędne minimum teorii i mnóstwo praktyki, które zastosujesz od razu, planując produkcję – i co najważniejsze, od razu będziesz mieć wyniki!
18.09-22.09.2024
Skuteczny park maszynowy
Szkolenie otwarte
Praktyczne warsztaty oparte na specjalnie przygotowanych ćwiczeniach, które nie tylko pokażą Ci jak zastosować elementy TPM, ale także od razu nauczą Cię odnosić wiedzę do Twojego procesu i maszyn.
Zapytaj o najbliższy termin szkolenia
Skuteczna komunikacja
Szkolenie otwarte
1219 zł/netto
Jak grać do jednej bramki? Poprawa komunikacji, motywacji i realizacji celów zaledwie w 4 tygodnie! Poznaj formułę, strategię i niezawodne narzędzie, które działa w każdym procesie.
Zapytaj o najbliższy termin szkolenia
Meeting
BEZPŁATNA KONSUltACJA

Początkiem naszej współpracy jest rozmowa

Przekaż kontakt do siebie w tym formularzu. Następnie umówimy się na bezpłatną konsultację, która trwa około 30 minut. Podczas niej omówimy problemy i wyzwania, z jakimi się mierzysz. Wyznaczymy główne cele, z którymi możemy pomóc. Po rozmowie przedstawimy plan Warsztatu Zerowego, który jest początkiem naszej współpracy.

Dziękujemy. Do 15 minut na Twojej skrzynce powinien pojawić się mail z linkiem do umówienia spotkania. Nie chcesz czekać? Umów spotkanie teraz: Umawiam spotkanie
Spróbuj ponownie. Coś poszło nie tak.