Tylko do końca wakacji pobierz bezpłatnie e-booka ,,Czy w ogóle potrzebujesz Lean Management?"
Pobierz

Skuteczny planista

Poznaj sprawdzone sposoby na podejmowanie skutecznych decyzji w planowaniu produkcji, by nie popełniać kosztownych błędów

O szkoleniu

Bardzo często jest tak, że plan produkcyjny jest aktualny tylko w momencie planowania, potem dynamicznie się zmienia w zależności od "wrzutek", awarii i nieplanowanych przestojów. To powoduje, że musisz podejmować wiele decyzji, by zrealizować cały plan produkcyjny. Musisz znaleźć jeszcze miejsce na ewentualne poprawki. Nie zawsze jest to proste i nie zawsze się udaje.Jeżeli chcesz nauczyć się wyciągać wnioski z codziennej pracy z planem produkcyjnym oraz podejmować skuteczne decyzje, te warsztaty to idealna porcja wiedzy dla Ciebie.

Czas trwania

Warsztaty interaktywne: czas trwania 10:00 h

Data

Szkolenie trwa 5 dni z rzędu, codziennie w godzinach 11:00 - 13:00

Czy wiesz, że plan produkcyjny ma wpływ na pracę wszystkich działów w Twojej firmie?

Jesteś planistą i odpowiadasz za planowanie produkcji w swojej firmie? A może jesteś właścicielem lub dyrektorem zarzadzającym i odpowiadasz za realizację celów produkcyjnych? Podczas szkolenia dowiesz się jak podnieść efektywność planowania nawet, jeśli nie do końca jesteś w stanie przewidzieć plan produkcyjny, "wrzutki" czy awarie.

O warsztatach

Z tego warsztatu wyjdziesz z praktyczną wiedzą dotyczącą TWOJEGO procesu, a już na drugi dzień możesz wdrażać zmiany i optymalizować plan produkcyjny, bo będziesz dokładnie wiedział jak to zrobić.

Symulator planowania produkcji to jedyne takie narzędzie dostępne w Polsce (tylko u nas), które nie tylko ułatwi Ci proces nauki odpowiedniego planowania zleceń produkcyjnych, ale także pokaże Ci możliwości, jakie daje zrozumienie specyfiki różnych procesów.

Dowiedz się, jak możemy poprawić proces twojej produkcji

Sprawdź szkolenie przygotowane specjalnie dla Ciebie ,,Skuteczny planista"

Szkolenie prowadzi Tomasz Król NA ŻYWO on-line.

Praktyczne warsztaty z planowania produkcji i realizacji celu produkcyjnego firmy

Jakie tematy pojawią się podczas szkolenia?

Podczas szkolenia dowiesz się na czym polega skuteczne planowanie, ale przede wszystkim na czym nalezy się skupić, by zrealizować plan produkcyjny a tym samym cel firmy i jak brak dobrego planowania wpływa na działanie wszystkich działów w firmie.

Czym jest planowanie?

- łączenie dwóch światów: sprzedaży i realizacji
- na czym polega praca planisty
- najważniejsze zadania w planowaniu

Systemowe rozwiązywanie problemów

- krótkie przezbrojenia
- efektywny park maszynowy
- wszechstronna załoga
- wspierające kierownictwo
- niezawodni dostawcy
standardy w organizacji

Ogólne zasady działania firm i planowania ich pracy

- firma handlowa czy produkcyjna
- uniwersalne zasady działania firm
- złote zasady planowania

Realizacja – model ulepszony

- skuteczny, przemyślany plan
- reagowanie na zmienność procesu
- reagowanie na nieprzewidziane sytuacje

Przygotowanie do planowania

- zbieranie danych
- otoczenie planisty
- rodzaje środowisk produkcyjnych
- od planowania do harmonogramowania
- czym różni się plan od harmonogramu
- ryzyka związane z planowaniem
- zagrożenia i pułapki

Twój osobisty plan działania

- co zrobię po powrocie do pracy
- moje własne zasady planowania
- najważniejsze lekcje

Realizacja

- co może się wydarzyć na etapie realizacji planu
- jak reagować na nieprzewidziane sytuacje
- odpowiedzialność w procesie realizacji planu

Podsumowanie

- kluczowe zadania planisty
- kluczowe zasady w planowaniu
- kluczowe postawy w planowaniu

Podczas warsztatów dowiesz się, co możesz zrobić, by skutecznie planować produkcję i na co zwrócić największą uwagę, by realizować cel całej organizacji.

Warsztaty odbywają się codziennie, 5 dni pod rząd w godzinach od 11:00 do 13:00

Cena szkolenia
1999 zł

Cena szkolenia jest podana w kwocie netto. Należy do niej  doliczyć 23% VAT.

+ Bonusy

Dowolną, wybraną ksiązkę Tomasza Króla w wybranym przez siebie formacie (papier, e-book lub audiobook) by pogłębiać swoją wiedzę

E-book „Czy w ogóle potrzebujesz Lean Management?” z gotowym narzędziem analizy procesowej do wykorzystania w Twoim procesie

Poznaj opinie uczestników
o naszych szkoleniach!

Warsztaty odbywają się w godzinach 9-19 (D1) i 9-15 (D2). Podczas trwania warsztatów trenerzy będą skupiać się na przekazaniu wiedzy potrzebnej do efektywnego wykorzystania maszyn, a zagadnienia, jakie zrealizują to:

Skuteczny Planista - świetnie z organizowane szkolenie, duża porcja przekazanej wiedzy poparta doświadczeniem Tomka w pracy na produkcji. Sposób przekazywania wiedzy, warsztaty praktyczne, wymiana poglądów, case studies, burza mózgów ... i ogólna konkluzja ile jeszcze można i trzeba zrobić. Świetny jesienny czas w Katowicach. Dostana książka Tomka "Lean management po polsku " przeczytana na trasie KATOWICE - POZNAŃ, zakończona już do poduszki 10 km dalej :) Można? Jak widać można :)

Anna Kasprowcz

Senior Sales Specialist w H.CEGIELSKI-POZNAŃ S.A.

Poznałem Tomasza i wiem, że inaczej postrzega Lean niż większość firm czy organizacji świadczących usługi "wdrożenia Lean" . Śledzę jego aktywność i jego podejście jest mi bardzo bliskie.

Maciej Byrwa

Dyrektor zakładu w Global Cosmed S.A.

Pan Tomasz organizował u nas w firmie szkolenia z zakresu LEAN biuro. Polecam metody Pana Tomasza, zainspirował całą ekipę i proces pozytywnych zmian już się rozpoczął.

Robert Willisch

Prezes zarządu w Willisch

SKUTECZNY PLANISTA

Sprawdź szkolenie przygotowane specjalnie dla Ciebie

Praktyczne warsztaty z planowania produkcji i realizacji celu produkcyjnego firmy.

Szkolenie prowadzi Tomasz Król NA ŻYWO on-line. Warsztaty interaktywne: czas trwania 10:00 h Szkolenie prowadzi osobiście Tomasz Król w wersji on-line. Cały czas będziecie się widzieć i słyszeć (kamera i mikrofon są niezbędne). Szkolenie trwa 5 dni z rzędu, codziennie w godzinach 11:00 - 13:00

Inne szkolenia w naszej ofercie

Skuteczny park maszynowy
Szkolenie otwarte
Praktyczne warsztaty oparte na specjalnie przygotowanych ćwiczeniach, które nie tylko pokażą Ci jak zastosować elementy TPM, ale także od razu nauczą Cię odnosić wiedzę do Twojego procesu i maszyn.
Zapytaj o najbliższy termin szkolenia
Train The Lean Trainer
Szkolenie otwarte
999 zł/netto
Szkolenie dla trenerów wewnętrznych, koordynatorów wdrożeń oraz lean managerów, którzy chcą nauczyć się skutecznie prowadzić szkolenia! Zarówno dla tych, którzy zaczynają, jak i dla trenerów, którzy chcą doskonalić swoje umiejętności trenerskie!
Zapytaj o najbliższy termin szkolenia
Skuteczna komunikacja
Szkolenie otwarte
1219 zł/netto
Jak grać do jednej bramki? Poprawa komunikacji, motywacji i realizacji celów zaledwie w 4 tygodnie! Poznaj formułę, strategię i niezawodne narzędzie, które działa w każdym procesie.
Zapytaj o najbliższy termin szkolenia
Meeting
Podstawy TWI
Szkolenie otwarte
1980 zł/netto
Szkolenie dla trenerów wewnętrznych, koordynatorów wdrożeń, lean managerów oraz liderów zmian, którzy chcą nauczyć się skutecznie prowadzić szkolenia stanowiskowe tak, by móc jak najefektywniej przekazać swoją wiedzę! Zarówno dla tych, którzy zaczynają jak i dla tych, którzy z powodzeniem stosują elementy TWI!
Zapytaj o najbliższy termin szkolenia
BEZPŁATNA KONSUltACJA

Początkiem naszej współpracy jest rozmowa

Przekaż kontakt do siebie w tym formularzu. Następnie umówimy się na bezpłatną konsultację, która trwa około 30 minut. Podczas niej omówimy problemy i wyzwania, z jakimi się mierzysz. Wyznaczymy główne cele, z którymi możemy pomóc. Po rozmowie przedstawimy plan Warsztatu Zerowego, który jest początkiem naszej współpracy.

Dziękujemy. Do 15 minut na Twojej skrzynce powinien pojawić się mail z linkiem do umówienia spotkania. Nie chcesz czekać? Umów spotkanie teraz: Umawiam spotkanie
Spróbuj ponownie. Coś poszło nie tak.